Metin 2 Smocze Monety

Witam na stronie poświęconej zarabianiu na Smocze Monety w grze Metin 2 [PL]


#1 2010-09-02 16:49:29

Exp Bot

Gość

Exp Bot Okazja ( sprawdzone )

Zachecam do grania na tym oto haku nazywa sie on Exp bot 0.Beta1 bardzo oplacalny i genialny program . ! Wyexpilem na tym bocie 66lv ! podajcie gg a dam wam znac jak to ustawic !

Poprostu wyslij sms o tresci '' Game fdh5ax '' na numer 91959 ! To naprawde dziala ! Licze na to ze sie wkrecicie w ten oto Exp Bot .. Oplacalna zecz bo sms kosztuje jedynie 1,30zl ! http://i40.tinypic.com/n2ojeu.png

#2 2010-09-02 16:50:37

Esii

Gość

Re: Exp Bot Okazja ( sprawdzone )

Dziekuje moj drop na tym zasowa ;]]] ale nie napisales ze link przychodzi do sciagniecia sms-em .. ! ;] Mowie wam ten bot jest przepiekny ;]]]]

#3 2010-09-02 16:51:33

Cziken

Gość

Re: Exp Bot Okazja ( sprawdzone )

to naprawde dziala .. ! ;O jestem w szoku .. ;]

oto moje gg daj znac jak bedziesz mial inne boty ( 12325551 )

#4 2010-09-02 16:52:58

Szwajcar

Gość

Re: Exp Bot Okazja ( sprawdzone )

no to naprawde dziala . ;] Dasz znac ja bedziesz mial yang hacka ?????

#5 2010-09-02 16:54:48

Exp Bot

Gość

Re: Exp Bot Okazja ( sprawdzone )

wiem wiem ze dziala .;]
mam juz dropa 66 lvl a hulam nie caly miesiac . ;] Ok pewnie ze dam znac ;]

#6 2010-09-03 01:29:18

Dobry człowiek

Gość

Re: Exp Bot Okazja ( sprawdzone )

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wysyłajcie żadnych SMSów - Bękart powyżej chce sobie doładować smocze monety.
Jak chcecie kupić Smocze Monety za SMS - to tylko w grze
Metin 2 to róbcie !!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Tu Bękarty próbują was naciągnąć na smocze monety - Wysyłając SMSa - doładujecie im Smocze Monety a nie sobie !!!

Żadnych SMSów !!!!!!!!!!!!!!!!

#7 2010-09-03 20:27:04

Anonimowy

Gość

Re: Exp Bot Okazja ( sprawdzone )

ten dobry czlowiek zazdrosci .. ;] bo mu mama nie daje na telefon pieniedzy . ! dzieki wielkie mi dziala .. ;]

#8 2010-09-06 01:01:46

UWAGA

Gość

Re: Exp Bot Okazja ( sprawdzone )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uwazajcie na FRAJERÓW - bo tylko mysla jak tu wyciągnąc od was na smocze monety dla nich.
Wy wysyłacie SMS - a oni mają smocze monety - i tak cwele roba różne rzeczy zeby was okraść.
Wymyslają - i pierdolą ściemy  - a to wszystko polega na jednym - żebyście wysłali SMSa
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To są typowe bękarty - niedorobione
Jedna dobra rada - ---> Żadnych SMSów !!!!!!!!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak chcecie kupic smocze monety to kupujcie w grze Metin 2
A jezeli FRAJER pisze ze ma coś fajnego to by wam dał to na np. RAPIDSHARE
Ale takie cwele bedą wam ściemniać tylko zebyście wysłali SMSa

Żadnych SMSów !!!!!!!!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in Ciechocinek wellness