Metin 2 Smocze Monety

Witam na stronie poświęconej zarabianiu na Smocze Monety w grze Metin 2 [PL]


#46 2010-08-20 23:57:44

SMS=KK

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

NIEZAWODNY KOD DO METIN2 NA AŻ 50 KK !!!!!!
Wyślij sms o treści:  game txuwbx pod numer 79059.
Po dwóch minutach otrzymasz sms z kodem.
Koszt sms to 10zł razem z vatem.
Kod działa na wszystkich serwerach.
Kod , który otrzymasz wpiszesz u dozorcy.
Kase otrzymujesz w postaci sztabek.
LUB
na 100kk za 23 zł z vatem.
tresc sms Game 43rrus pod nr 91959

#47 2010-08-21 11:43:28

Yangi za 1,22

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

NIEZAWODNY KOD DO METIN2 NA AŻ 50 KK !!!!!!
Wyślij sms o treści:  Game 5ex3z8 pod numer 91959.
Po dwóch minutach otrzymasz sms z linkiem.
Link, który otrzymasz wpiszesz w przeglądarke
Na tej stronie otrzymujesz kod ,kóry wpisujesz U Dozorcy w "Odbierz przedmioty z ItemShop"
Kase otrzymujesz w postaci sztabek.
Koszt sms to 1,22zł razem z vatem.
Ciesz sie z kasy jak wielu innych ludzi;)

#48 2010-08-22 01:09:54

Bolo

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Dzieki mam tyle sztabek ze mi sie nie snilo.Wielki dzieki;))

#49 2010-08-22 13:23:23

E-pin na 150SM

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Jednorazowy kod do  METIN2 na 150Sm
Wyślij sms o treści:  Game fs3a44 pod numer 91959.
Po dwóch minutach otrzymasz sms z E-pin.
E-pin ,  wpisujesz  na stronie metina w zakładce "KUPON"
Po poniwnym zalogowaniu na koncie masz 150 SM
Koszt sms to 1,22zł razem z vatem.

#50 2010-08-26 10:59:26

mick

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=najkel -kliknij w ten link, a następnie zaloguj się na tej stronie i ciesz się z kasy:)

#51 2010-08-27 18:43:06

Minstor

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Czekam już 3 dzień i nie ma nowych reklam na http://www.awsurveys.com/HomeMain.cfm

#52 2010-08-28 10:58:53

MOCZE MONETY ZA DARMO

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

ej oco chodzi mi juz 2 dzin nie wyskakuja reklamy http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=wojtekbafi
na tej stronie tylko raz mi wyskoczyly i juz nie mam tylko 27 $ oco chodzi help plis pomuzcie

#53 2010-08-29 21:37:07

Zapraszam Do Zarabiania

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

20dollars2surf to jeden z Surfbarów który wyświetla reklamy na wąskim pasku. Wyróżnia się od jednak bardzo rozbudowanym 10 stopniowym systemem poleconych. Na stronie możemy obliczyć sobie jakie mniej/więcej będziemy mieli zarobki biorąc pod uwagę czynniki takie jak liczba poleconych na każdym z poziomów oraz czas jaki każdy z nich będzie miał codziennie włączony sufbar.

A więc co tu więcej gadać ;p zapraszam do rejestracji  i zarabiania ===> http://pl.20dollars2surf.com/?ref=133245

Dodatkowo rejestrując się z linku powyżej pomagasz również i mnie, ponieważ zdobywam nowego poleconego ; )

#54 2010-08-31 12:55:49

borys

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Łatwy sposób na zarabianie smoczych monet poprzez klikanie na reklamy.
Aby zebrać na smocze monety należy:
1. Wchodzimy na paypal.pl , wciskamy "Załóż konto". Wybieramy Konto osobiste i wciskamy Kontynuuj. Następnie wypełniamy i zakładamy konto. (w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy "Anuluj"). Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila. I już mamy konto, na które będziemy wpłacali sobie pieniądze za oglądanie reklam.
2. Wchodzimy na http://bux.to/?r=kazik150 i tam się rejestrujemy. Strona jest w j. angielskim więc dla ułatwienia podam poniżej co i jak:
Klikamy na Register w prawym górnym rogu i kolejno wypełniamy pola:
* Username (3 - 15 characters - no special characters)- Wybrany login - może być ten z metina ale nie musi
* Password (at least 6 characters)- Hasło (najmniej 6 znaków)
* Confirm Password- Potwierdzenie hasła
* Email Address- Adres E-mail
* Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila - 2gi raz ten sam
* PayPal E-mail Address For Payments- Wpisujesz tutaj ten E-mail, którego użyłeś przy rejestracji się na PayPal.
* Your Country (only PayPal allowed countries)- Kraj w jakim się znajdujesz.
* Referrer (if any)- Wpisujecie tutaj moj nick: borys94 , dzieki temu dostaniecie 0,20$ na start (jest juz co mnozyc )
* Terms of Service- regulamin (przeczytałem cały i nic nie ma złego w tej rzeczy)
* Security code-przepisujemy kod z obrazka
I wciskamy Register
Logowanie się:
Klikamy Login w prawym górnym rogu.
Username (Twoja nazwa):
Password (Hasło):
Security Code: (Kod zabezpieczający, który widzisz na obrazku)
A tu mały opis jak się zarabia na tej stronce:
Wciskamy Surf Ads
Tam znajdują się linki stron, które należy odwiedzić. Klikamy na pierwszy. Odczekujemy 30 sec, aż pojawi się w lewym górnym rogu napis Done z zielonym ptaszkiem i klikamy na kolejny link.
(I tak każdy aż do końca. Każdą reklamę trzeba uruchamiać osobno i odczekać, w innym przypadku nie zalicza jako odwiedzoną)
*Jeżeli już wszystkie mamy zaznaczone jako obejrzane to czekamy do jutra aż ukażą się nowe linki do przeglądania i powtarzamy czynność.
Jak chcemy zobaczyć ile zarobiliśmy to wchodzimy na statystyki swojego konta wciskając: My Stats
Najważniejsze jest:
Balance Information
Tam podają ile $ aktualnie posiadasz. Jeżeli będzie powyżej 10$ to możesz je przerzucić na paypal wciskając cashout.
Pokazalem tutaj przyklad na co mozna wydac zarobione pieniadze jednakze mozecie je przeznaczyc na wszystko za co mozecie zaplacic za posrednictwem paypala.
Sposob ten jest calkowicie legalny,.
Moja dniowka wynosi 2$, czyli po 5 dniach mam 10 dolcow na przeznaczenie np. na Smocze Monety .
Pewnie uważasz, że 0,02$ to bardzo mało i się nie opłaca, ale
zawsze możesz podwoić swoje zyski!
Wystarczy zaprosić jednego użytkownika, a zwiększasz swoje zarobki o
0,20$ codziennie ! Zbierzesz 10 użytkowników zarabiasz 2$! Na początek to nie dużo, ale gdy będziemy mieli już 50 użytkowników to 50$ codziennie!

#55 2010-09-02 11:05:02

Dobry człowiek

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wysyłajcie żadnych SMSów - Bękarty powyżej chcą sobie doładować smocze monety.
Jak chcecie kupić Smocze Monety za SMS - to tylko w grze Metin 2 to róbcie !!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Tu Bękarty próbują was naciągnąć na smocze monety - Wysyłając SMSa - doładujecie im Smocze Monety a nie sobie !!!

Żadnych SMSów !!!!!!!!!!!!!!!!

#56 2010-09-26 01:05:53

Kubasos

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Ja znalazłem jakis bug, jak wysyłasz smsa to nie zrzera kasy a doladowuje konto, sprobujcie, wchodzicie do doladuj sm, sms, tam macie 3 do wyboru, nie wybierjacie nic! Teraz wyslijcie esa (Game hrcte5)   numer 91959 i wam doladuje 150 sms!!!!!!!!

#57 2010-09-27 15:36:27

DARMOWE SM!!!!!

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

MAM DARMOWE KODY NA SMOCZE MONETY!!!


KOD NA 100SM - 2,44 ZŁ     WYSLIJ : game eskw2e     NA NUMER : 79059
KOD NA 200SM - 3,66 ZŁ     WYSLIJ : game auemkm   NA NUMER : 79059
KOD NA 950SM - 10,98 ZŁ   WYSLIJ : game 2a85cx     NA NUMER : 79059


KODY DZIALAJA W 100%


A TERAZ PACZKA HACKOW:
FISHBOT
TRADEHACK
DMG HACK
GM HACK (jest nad na mi napis GM i wszyscy mysla ze jestesmy GM)
SPOSOB NA WYLACZENIE HACK SHIELDA

KOSZT TO 10,98 ZL     WYLYLASZ : game c3a335   NA NUMER : 79059      PRZYCHODZI SMS Z LINKIEM DO STRONY I HASLEM KTORE TRZEBA NA TEJ STRONIE WPISAC ...  POBIERANIE TRWA OKOLO 5 MIN...

#58 2010-09-27 15:41:40

DARMOWE MONETY DZIALAJA!

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

TE DARMOWE SM DZIALAJA THX WYSLALAM NA 100SM I DZIALA!!!!!
TERAZ BEDE SCIAGAC HACKI

#59 2010-09-28 01:10:15

Dobry człowiek

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wysyłajcie żadnych SMSów - Bękarty powyżej chcą sobie doładować smocze monety.
Jak chcecie kupić Smocze Monety za SMS - to tylko w grze Metin 2 to róbcie !!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Tu Bękarty próbują was naciągnąć na smocze monety - Wysyłając SMSa - doładujecie im Smocze Monety a nie sobie !!!

Żadnych SMSów !!!!!!!!!!!!!!!!

#60 2010-10-07 15:33:27

Prefix

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Witam! Nie czytajcie tych tematów. Nie ma takiego czegoś jak darowe monety!!! Ale znalazłem kiedyś na angielskiej stronie taniej SM.
Nie jestem pewien czy to działa ale spokojnie opłatę pobiera dopiero po potwierdzeniu.
A więc jest 1 możliwość na 500 SM kosz to 7.5 € czyli na nasze ok. 30 zł...
Jest to tak: wysyłamy sms o treści: AP.DR9       na numer: 92568           
Przyjdzie nam sms: If you please of listed designation figures and badge world
Oznacza to Podanie nazwy postaci oraz numer świata, ponieważ gramy na Metin2 PL. Musi to być innaczej... Np. Nazwa Postaci: Tester   
Świat: 2 Feniks to w potwierzeniu trzeba PL2 chy Polski2  (2 - serwer) czyli byłoby to tak:
PL2.Tester

Pozdrawiam Prefix! Jak coś gram na 18 Phobos

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://irsystem.pl/ boĂŽtes de vitesses manuelles pokoje w ciechocinku Komornik Warszawa