Metin 2 Smocze Monety

Witam na stronie poświęconej zarabianiu na Smocze Monety w grze Metin 2 [PL]


#61 2010-10-08 09:21:29

MasteR

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Witam! Możecie wierzyć lub nie. Jestem 1 z administratorów metin2.pl. Mam dla was propozycje. Taniej Smocze Monety: 30,5 zł za 500 SM.
Te fundusze są jakby dla mnie. Gdy wyślecie sms piszecie do mnie na GaduGadu podajecie kod zwrotny i numer świata oraz nazwę postaci. Ja wtedy dodaję wam 500 SM. Sms o treści: AP.DR9       na numer: 92568          Mój numer GG: 11204370.
Podrawiam! Paweł.

#62 2010-10-08 15:59:18

PanBiceps

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

No no! Ludzie zaryzykowałem i? Udało się!!!!!!!!! Wszystko trwało ok. 7 min ;D. 500 sm za 31 zł xDD

#63 2010-10-08 16:02:15

Andrzejt17

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Ej no nie niewierze! To na prawdę działa. Koleś nie wiem jak ty to robisz ale wielkie dzięki trochę zaoszczędziłem

#64 2010-10-08 20:18:24

Darmowe SM

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Sposoby na darmowe SM to nic innego jak reklamy.
Mam tu dwie strony. Należy się zarejestrować na www.PayPal.pl
Konto osobiste, Dalej wypełniacie błędnymi danymi. Prawidłowo musisz wpisać:
-E mail
-Nazwe konta
-Hasło, oraz wybieramy ”Polska”
Następnie gdy nadejdzie czas na wybór płatności, po prostu ignorujemy i wchodzimy na podany email.
Tam otwieramy wiadomość od PayPal.pl
klikamy link aktywacyjny.
W wyświetloną rubrykę wpisujemy podane przez siebie wcześniej hasło.
następnie:
2.Wchodzimy na stronę: http://bux.to/?r=Adamoss272
Klikamy ”Register” w prawym górnym rogu wyszukiwarki. Obok jest tylko ”login” co oznacza zaloguj.
Ale najpierw.
Username- Nazwa konta
Password- Hasło
Confirm Password- potwierdź hasło
Email Address
Confirm Email Address- potwierdź adres email
AlertPay or YourBuxCard Email Address- Adres email ten sam co w koncie PayPal lub AlertPay. W tym przypadku PayPal.
Your Country- twoje miejsce (kraj) Polska
Referrer- typ przesłania $ na konto PayPal (trzeba wpisać ” Adamoss272 ”
Akceptować warunki umowy,
przepisać kod anty spamowy (podany na obrazku)
Kliknąć [Register]
Masz konto. Zaloguj się klikając w prawym górnym rogu ”login”
Wpisać Username- Nazwa konta
Password- Hasło
i znowu kod antyspamowy.
Po zalogowaniu się na konto
klikamy zielony napis:
Surf Ads
Ujawnią się nam linki. Klikamy każdy ale PO KOLEI. Klikając 2 naraz lub więcej żaden się nie zaliczy. Gdy strona się wczyta zacznie się odliczanie. 30 sekund minie, a w miejscu liczb pokaże się napis:
Done a obok niego 3 możliwosci:
X- nie zaliczone
Ptaszek zielony- zaliczone
Not Logget in- Nie zalogowany
X pojawia się tylko wtedy kiedy włączasz więcej niż jeden link.
a not logget in tylko kiedy jesteś nie zalogowany. [ czasem też kiedy jesteś zalogowany] należy wtedy wyłączyć stronę reklamową. Stronę główną odświeżyć i kliknąć ten sam link. kiedy na klikasz wszystkie, to możesz sprawdzić ile masz. W tym celu kliknij zielony napis ku górze ekranu : My Stats.
jest tam napisane ile masz $ ile już przelałeś i [Cashout} przelej na konto Paypal/ AlertPay. minimum 19,1$.

#65 2010-10-13 10:53:45

pewne 100%

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Sposoby na darmowe SM to nic innego jak reklamy.
Mam tu dwie strony. Należy się zarejestrować na www.PayPal.pl
Konto osobiste, Dalej wypełniacie błędnymi danymi. Prawidłowo musisz wpisać:
-E mail
-Nazwe konta
-Hasło, oraz wybieramy ”Polska”
Następnie gdy nadejdzie czas na wybór płatności, po prostu ignorujemy i wchodzimy na podany email.
Tam otwieramy wiadomość od PayPal.pl
klikamy link aktywacyjny.
W wyświetloną rubrykę wpisujemy podane przez siebie wcześniej hasło.
następnie:
2.Wchodzimy na stronę:http://bux.to/?r=grosgres125
Klikamy ”Register” w prawym górnym rogu wyszukiwarki. Obok jest tylko ”login” co oznacza zaloguj.
Ale najpierw.
Username- Nazwa konta
Password- Hasło
Confirm Password- potwierdź hasło
Email Address
Confirm Email Address- potwierdź adres email
AlertPay or YourBuxCard Email Address- Adres email ten sam co w koncie PayPal lub AlertPay. W tym przypadku PayPal.
Your Country- twoje miejsce (kraj) Polska
Referrer- typ przesłania $ na konto PayPal
Akceptować warunki umowy,
przepisać kod anty spamowy (podany na obrazku)
Kliknąć [Register]
Masz konto. Zaloguj się klikając w prawym górnym rogu ”login”
Wpisać Username- Nazwa konta
Password- Hasło
i znowu kod antyspamowy.
Po zalogowaniu się na konto
klikamy zielony napis:
Surf Ads
Ujawnią się nam linki. Klikamy każdy ale PO KOLEI. Klikając 2 naraz lub więcej żaden się nie zaliczy. Gdy strona się wczyta zacznie się odliczanie. 30 sekund minie, a w miejscu liczb pokaże się napis:
Done a obok niego 3 możliwosci:
X- nie zaliczone
Ptaszek zielony- zaliczone
Not Logget in- Nie zalogowany
X pojawia się tylko wtedy kiedy włączasz więcej niż jeden link.
a not logget in tylko kiedy jesteś nie zalogowany. [ czasem też kiedy jesteś zalogowany] należy wtedy wyłączyć stronę reklamową. Stronę główną odświeżyć i kliknąć ten sam link. kiedy na klikasz wszystkie, to możesz sprawdzić ile masz. W tym celu kliknij zielony napis ku górze ekranu : My Stats.
jest tam napisane ile masz $ ile już przelałeś i [Cashout} przelej na konto Paypal/ AlertPay. minimum 19,1$.

#66 2010-10-13 11:17:47

Njalepszy sposob 100%

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Sposoby na darmowe SM to nic innego jak reklamy.
Mam tu dwie strony. Należy się zarejestrować na www.PayPal.pl
Konto osobiste, Dalej wypełniacie błędnymi danymi. Prawidłowo musisz wpisać:
-E mail
-Nazwe konta
-Hasło, oraz wybieramy ”Polska”
Następnie gdy nadejdzie czas na wybór płatności, po prostu ignorujemy i wchodzimy na podany email.
Tam otwieramy wiadomość od PayPal.pl
klikamy link aktywacyjny.
W wyświetloną rubrykę wpisujemy podane przez siebie wcześniej hasło.
następnie:
2.Wchodzimy na stronę:http://bux.to/?r=grosgres125
Klikamy ”Register” w prawym górnym rogu wyszukiwarki. Obok jest tylko ”login” co oznacza zaloguj.
Ale najpierw.
Username- Nazwa konta
Password- Hasło
Confirm Password- potwierdź hasło
Email Address
Confirm Email Address- potwierdź adres email
AlertPay or YourBuxCard Email Address- Adres email ten sam co w koncie PayPal lub AlertPay. W tym przypadku PayPal.
Your Country- twoje miejsce (kraj) Polska
Referrer- typ przesłania $ na konto PayPal
Akceptować warunki umowy,
przepisać kod anty spamowy (podany na obrazku)
Kliknąć [Register]
Masz konto. Zaloguj się klikając w prawym górnym rogu ”login”
Wpisać Username- Nazwa konta
Password- Hasło
i znowu kod antyspamowy.
Po zalogowaniu się na konto
klikamy zielony napis:
Surf Ads
Ujawnią się nam linki. Klikamy każdy ale PO KOLEI. Klikając 2 naraz lub więcej żaden się nie zaliczy. Gdy strona się wczyta zacznie się odliczanie. 30 sekund minie, a w miejscu liczb pokaże się napis:
Done a obok niego 3 możliwosci:
X- nie zaliczone
Ptaszek zielony- zaliczone
Not Logget in- Nie zalogowany
X pojawia się tylko wtedy kiedy włączasz więcej niż jeden link.
a not logget in tylko kiedy jesteś nie zalogowany. [ czasem też kiedy jesteś zalogowany] należy wtedy wyłączyć stronę reklamową. Stronę główną odświeżyć i kliknąć ten sam link. kiedy na klikasz wszystkie, to możesz sprawdzić ile masz. W tym celu kliknij zielony napis ku górze ekranu : My Stats.
jest tam napisane ile masz $ ile już przelałeś i [Cashout} przelej na konto Paypal/ AlertPay. minimum 19,1$.

#67 2010-10-13 13:37:07

latwo i pewnie

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Łatwy sposób na zarabianie smoczych monet poprzez klikanie na reklamy.
Aby zebrać na smocze monety należy:
1. Wchodzimy na paypal.pl , wciskamy "Załóż konto". Wybieramy Konto osobiste i wciskamy Kontynuuj. Następnie wypełniamy i zakładamy konto. (w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy "Anuluj"). Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila. I już mamy konto, na które będziemy wpłacali sobie pieniądze za oglądanie reklam.
2. Wchodzimy na http://www.bux.to i tam się rejestrujemy. Strona jest w j. angielskim więc dla ułatwienia podam poniżej co i jak:
Klikamy na Register w prawym górnym rogu i kolejno wypełniamy pola:
* Username (3 - 15 characters - no special characters)- Wybrany login - może być ten z metina ale nie musi
* Password (at least 6 characters)- Hasło (najmniej 6 znaków)
* Confirm Password- Potwierdzenie hasła
* Email Address- Adres E-mail
* Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila - 2gi raz ten sam
* PayPal E-mail Address For Payments- Wpisujesz tutaj ten E-mail, którego użyłeś przy rejestracji się na PayPal.
* Your Country (only PayPal allowed countries)- Kraj w jakim się znajdujesz.
* Referrer (if any)- Wpisujecie tutaj moj nick: grosgres125, dzieki temu dostaniecie 0,20$ na start (jest juz co mnozyc )
* Terms of Service- regulamin (przeczytałem cały i nic nie ma złego w tej rzeczy)
* Security code-przepisujemy kod z obrazka
I wciskamy Register
Logowanie się:
Klikamy Login w prawym górnym rogu.
Username (Twoja nazwa):
Password (Hasło):
A tu mały opis jak się zarabia na tej stronce:
Wciskamy Surf Ads
Tam znajdują się linki stron, które należy odwiedzić. Klikamy na pierwszy. Odczekujemy 30 sec, aż pojawi się w lewym górnym rogu napis Done z zielonym ptaszkiem i klikamy na kolejny link.
(I tak każdy aż do końca. Każdą reklamę trzeba uruchamiać osobno i odczekać, w innym przypadku nie zalicza jako odwiedzoną)
*Jeżeli już wszystkie mamy zaznaczone jako obejrzane to czekamy do jutra aż ukażą się nowe linki do przeglądania i powtarzamy czynność.
Jak chcemy zobaczyć ile zarobiliśmy to wchodzimy na statystyki swojego konta wciskając: My Stats

#68 2010-10-13 13:39:11

latwo i pewnie

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Łatwy sposób na zarabianie smoczych monet poprzez klikanie na reklamy.
Aby zebrać na smocze monety należy:
1. Wchodzimy na paypal.pl , wciskamy "Załóż konto". Wybieramy Konto osobiste i wciskamy Kontynuuj. Następnie wypełniamy i zakładamy konto. (w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy "Anuluj"). Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila. I już mamy konto, na które będziemy wpłacali sobie pieniądze za oglądanie reklam.
2. Wchodzimy na http://www.bux.to i tam się rejestrujemy. Strona jest w j. angielskim więc dla ułatwienia podam poniżej co i jak:
Klikamy na Register w prawym górnym rogu i kolejno wypełniamy pola:
* Username (3 - 15 characters - no special characters)- Wybrany login - może być ten z metina ale nie musi
* Password (at least 6 characters)- Hasło (najmniej 6 znaków)
* Confirm Password- Potwierdzenie hasła
* Email Address- Adres E-mail
* Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila - 2gi raz ten sam
* PayPal E-mail Address For Payments- Wpisujesz tutaj ten E-mail, którego użyłeś przy rejestracji się na PayPal.
* Your Country (only PayPal allowed countries)- Kraj w jakim się znajdujesz.
* Referrer (if any)- Wpisujecie tutaj moj nick: grosgres125, dzieki temu dostaniecie 0,20$ na start (jest juz co mnozyc )
* Terms of Service- regulamin (przeczytałem cały i nic nie ma złego w tej rzeczy)
* Security code-przepisujemy kod z obrazka
I wciskamy Register
Logowanie się:
Klikamy Login w prawym górnym rogu.
Username (Twoja nazwa):
Password (Hasło):
A tu mały opis jak się zarabia na tej stronce:
Wciskamy Surf Ads
Tam znajdują się linki stron, które należy odwiedzić. Klikamy na pierwszy. Odczekujemy 30 sec, aż pojawi się w lewym górnym rogu napis Done z zielonym ptaszkiem i klikamy na kolejny link.
(I tak każdy aż do końca. Każdą reklamę trzeba uruchamiać osobno i odczekać, w innym przypadku nie zalicza jako odwiedzoną)
*Jeżeli już wszystkie mamy zaznaczone jako obejrzane to czekamy do jutra aż ukażą się nowe linki do przeglądania i powtarzamy czynność.
Jak chcemy zobaczyć ile zarobiliśmy to wchodzimy na statystyki swojego konta wciskając: My Stats

#69 2010-10-15 16:43:22

SM

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Jeśli chcecie za darmo SM i yangi to mam sposób.Wysyłacie smsa(0,22zł) na numer 76789 o treści BIG 4468527(pamiętajcie o odstępie między big a cyframi i big dużymi literami).Dostajecie smsa zwrotnego.Wpisujecie w przeglądarke link z smsa zwrotnego.Na stronie podajecie serwer na jakim gracie , królestwo i login konta(nie trzeba podawać hasła)wpisujecie ilość SM lub yang i cieszycie się grą.   Życze miłej gry!

#70 2010-10-17 10:46:12

Nowy

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Darmowe SM i inne płatne dodatki w grach on-line. Całkiem LEGALNIE!
W ciągu tygodnia możesz zarobić około 80-200$

Jeśli nie masz konta paypal to będziesz je musiał założyć paypal.pl,



Tutaj instrukcja dla mniej obeznanych:




1.

Wchodzimy na paypal.pl, wciskamy "Załóż konto". Wybieramy Konto osobiste i wciskamy Kontynuuj. Następnie wypełniamy formularz rejestracyjny i zakładamy konto. (w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy "Anuluj"smiley. Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila. I już mamy konto, na które będziemy wpłacali sobie pieniądze za oglądanie reklam.



2.

Następnie rejestrujemy się w portalu, który płaci za przeglądanie polecanych stron :



http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=CovernPL
(Dostajesz bonus $)

3.

W prawym górnym rogu kliknij na Create A Free Account, za zarejestrowanie się na tej stronie dostajesz 2$

4.

Dla mniej obeznanych z językiem angielskim pozwoliłem sobie zrobić stosowną instrukcję: ===>



INSTRUKCJA:

UserName: Wybierasz swój nick
Password: Hasło
First Name: Twoje imię
Last Name: Twoje nazwisko
Gender: Jakiej jesteś płci, jeśli kobieta to female, mężczyzna male
Age: Twój wiek
Email Address: Twój adres e-mail
Kiedy wypełnisz już cały formularz razem z przepisanym kodem klikasz Create Free Account

5. I już masz konto, teraz klikasz w linki podane na stronie i w wolnym polu piszesz "nice" albo "good site" - w zależności czy przeglądana strona Ci się podoba, czy też uznajesz, że jest beznadziejna.

6. Po kliknięciu wszystkich linków z danego miesiąca zarobiłeś 27$, minimum do wypłaty to 75$, za polecenie strony znajomym otrzymujesz po 1.25$

7. Jeśli chcesz sprawdzić ile już zarobiłeś to pod linkami jest tabela i jest wszystko w niej zawarte

8. Jeśli uzbierasz minimum do wypłaty klikasz Redeem Money i wypłacasz na wcześniej założone konto Paypal.

9. Chcąc mieć SM w grze klikasz kup Smocze monety > Paypal > Zaznaczasz Stany Zjednoczone bo masz $ do wydania
10. Cieszysz się niezliczoną ilością Smoczych monet w tak krótkim czasie



Nie jest to jakaś badziewna strona typu bux gdzie na wypłatę czekasz ponad pól roku,
tutaj cieszysz się SM w kilka sekund. W związku z ciągle rosnąco ceną dolara opłaca się również wypłacić pieniądze na konto:

1Dolar = 3,3911 x 75 = 255zł na dzień dzisiejszy

Linki niestety pojawiają się jednorazowo - tylko raz można klikać na daną stronę. Ale jeśli polecisz stronę 39 osobom to już masz wypłatę, wystarczy że podasz swój link referencyjny na popularnej stronie, podasz znajomym z GG i w ten sposób dolary masz już w tym samym dniu.


Pozdrawiam i życzę miłego zarabiania

#71 2010-10-21 08:47:28

Maniek

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

MasteR napisał: ,,Witam! Możecie wierzyć lub nie. Jestem 1 z administratorów metin2.pl. Mam dla was propozycje. Taniej Smocze Monety: 30,5 zł za 500 SM.
Te fundusze są jakby dla mnie. Gdy wyślecie sms piszecie do mnie na GaduGadu podajecie kod zwrotny i numer świata oraz nazwę postaci. Ja wtedy dodaję wam 500 SM. Sms
o treści: AP.DR9       na numer: 92568          Mój numer GG: 11204370.
Podrawiam! Paweł.''

Koleś wielkie dzięki zaoszczędziłem chyba ze 160 zł!

#72 2010-10-30 17:00:12

Smocze Monety Za Darmo

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Wyślij sms:
2.44 (1200 smoczych monet) kod: game dsb4ku  (NR:79059)
3.66 (1500 smoczych monet) kod: Game uuu4fm (NR:91959)

#73 2010-10-30 17:01:27

Smocze Monety Za Darmo

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Wyślij sms:
2.44 (1200 smoczych monet) kod: game dsb4ku  (NR:79059)
3.66 (1500 smoczych monet) kod: Game uuu4fm (NR:91959)

#74 2010-10-31 17:33:52

Pieniążek

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Zarób na premium do dowolnej gry ! Bez wysiłku Szczegóły na http://e-prokash.pl.tl POLECAM

#75 2010-11-01 21:29:57

za free i tak latwo

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Łatwy sposób na zarabianie smoczych monet poprzez klikanie na reklamy.
Aby zebrać na smocze monety należy:
1. Wchodzimy na paypal.pl , wciskamy "Załóż konto". Wybieramy Konto osobiste i wciskamy Kontynuuj. Następnie wypełniamy i zakładamy konto. (w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy "Anuluj"). Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila. I już mamy konto, na które będziemy wpłacali sobie pieniądze za oglądanie reklam.
2. Wchodzimy na http://www.bux.to i tam się rejestrujemy. Strona jest w j. angielskim więc dla ułatwienia podam poniżej co i jak:
Klikamy na Register w prawym górnym rogu i kolejno wypełniamy pola:
* Username (3 - 15 characters - no special characters)- Wybrany login - może być ten z metina ale nie musi
* Password (at least 6 characters)- Hasło (najmniej 6 znaków)
* Confirm Password- Potwierdzenie hasła
* Email Address- Adres E-mail
* Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila - 2gi raz ten sam
* PayPal E-mail Address For Payments- Wpisujesz tutaj ten E-mail, którego użyłeś przy rejestracji się na PayPal.
* Your Country (only PayPal allowed countries)- Kraj w jakim się znajdujesz.
* Referrer (if any)- Wpisujecie tutaj moj nick: grosgres125, dzieki temu dostaniecie 0,20$ na start (jest juz co mnozyc )
* Terms of Service- regulamin (przeczytałem cały i nic nie ma złego w tej rzeczy)
* Security code-przepisujemy kod z obrazka
I wciskamy Register
Logowanie się:
Klikamy Login w prawym górnym rogu.
Username (Twoja nazwa):
Password (Hasło):
A tu mały opis jak się zarabia na tej stronce:
Wciskamy Surf Ads
Tam znajdują się linki stron, które należy odwiedzić. Klikamy na pierwszy. Odczekujemy 30 sec, aż pojawi się w lewym górnym rogu napis Done z zielonym ptaszkiem i klikamy na kolejny link.
(I tak każdy aż do końca. Każdą reklamę trzeba uruchamiać osobno i odczekać, w innym przypadku nie zalicza jako odwiedzoną)
*Jeżeli już wszystkie mamy zaznaczone jako obejrzane to czekamy do jutra aż ukażą się nowe linki do przeglądania i powtarzamy czynność.
Jak chcemy zobaczyć ile zarobiliśmy to wchodzimy na statystyki swojego konta wciskając: My Stats

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs poznań hotele ciechocinek zawór do baterii wrocław