Metin 2 Smocze Monety

Witam na stronie poświęconej zarabianiu na Smocze Monety w grze Metin 2 [PL]


#241 2012-08-15 20:08:00

aaa

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

#242 2012-08-23 17:50:48

jak

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

jak zrobic by pięniądze byłły na pay up

#243 2013-02-13 00:56:43

praca

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Chcesz dorobić kilkadziesiąt złotych miesięcznie pracując przy komputerze? Mogę udostępnić Ci taką możliwość. Praca polega na przepisywaniu captch'y (kodu z obrazka). Jedyne czego potrzebujesz to stałego dostępu do Interentu (najlepiej minimum 1MB), zaangażowania i przyzwoitej prędkości pisania na klawiaturze. Praca jest przyjemna i wciąga, wszystkie obrazki wyświetlają się w jednym miejscu. Ty tylko musisz się skupić i przepisywać ich zawartość zgodnie ze wskazówkami. Za każdy poprawnie przepisany obrazek dostajesz pewną kwotę. Możesz też otrzymać 10% wypłat od osób przez Ciebie poleconych. Zarobki uzależnione są od ilości przepisanych poprawnie captchy i/lub dodatkowo aktywności poleconych osób. Przeciętnie prosto da się zarobić od 80-120 zł/miesiąc poświęcając tylko godzinę dziennie. Do tego dochodzą wypłaty poleconych osób. Wypłaty odbywają się bez minimalnego progu i wymogu posiadania konta bankowego, nawet codziennie (sam decydujesz kiedy chcesz dokonać wypłatę). Praca jest dla wszystkich, którzy chcą zarobić parę groszy. Uwaga! Uczciwie mówię - nie zarobisz na tym milionów, taka praca może być tylko dodatkiem do kieszonkowego, stypendium czy podstawowej pensji. Najważniejsze, że jest prosta, a administracja wypłacalna. Jeśli jesteś zainteresowany(a) wyślij maila na adres: captcha.praca@gmail.com po więcej szczegółów (W temacie wiadomości wpisz 'Jestem zainteresowany(a)').
Zarobioną kasę można przeznaczyć na monety.

#244 2013-04-25 09:45:44

Lajcik

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Połowę tutaj z was na pierwszej stronie bym zbanował złodzieje zjebane nie macie kasy na sms ty wypierdalać pod kościół więcej honoru byście mieli

#245 2013-12-19 18:56:00

kacpersiwek3

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

jak tu zdobyć smocze monety

Offline

#246 2014-01-01 13:37:41

kemsi76

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Witam , jeśli masz trochę wolnego czasu i chcesz go poświecić na zdobycie darmowych smoczych monet czy tez innych bonnusów do rożnych gier (Jest ich około 100 m.in. Travian,ogame,smite,metin 2, lol) To dobrze trafiłeś. Grając w gry i rozwiązując różne zadania ,które są przypisane do danej gry możesz zbierać punkty. Rejestracja jest całkowicie darmowa ,portal zaczął działać od 2010 roku i jest w 100% wypłacalny. Teraz napisze coś o portalu jak to wygląda a mianowicie:
Grając gry i wykonując zadania dostajesz odpowiednią ilość punktów ustalonego przez portal. Punkty można zdobywać także zapraszając innych użytkowników i rejestracji z twojego ref-linka. Oraz za udzielanie się na portalu ,zadawaniu pytań i odpowiadaniu. Dodawaniu screenów z gier oraz codziennemu logowaniu się. Ostatnią opcją za które możesz dostawać punkty jest także wypełnianie ankiet czy innych różnych zadań(np oglądanie reklam) z supersononicads sponsorpay mamtomy czy tez paymentwall. Masz pytania ? pisz na maila(wiran10@o2.pl) napewno odpowiem.
Jeśli chcesz mi pomóc lub podziękować za informacje o istniejącym serwisie zarejestruj się z mojego
ref-linka ,ciebie to nic nie kosztuje a ja dostanę dodatkowe punkty
dziękuje i zapraszam !

http://dogry.pl/r/wiran

Offline

#247 2014-04-14 16:58:16

ewuś

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Ja znam tylko jeden sposób, kiedyś przewaliłem internet za tym ale szczerze mówiąc nie ma nic za za darmo. Istnieje oferta która za bodajże 3 zł daje nam smocze monety które kosztują ok 44 zł na stronie metina. Polecam smoczemetin2.pl/53958129b7

#248 2014-04-21 21:51:36

metinowiec

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Bez smoczych monet nie wyobrażam sobie gry,!
smoczemetin2.pl/52ed6cd375

#249 2014-08-15 19:21:54

Marcus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Generator sm do sciagniecia tutaj http://hostujmy.pl/download/241414/DFlNGN

Uruchamiamy metina,
Logujemy sie,
Minimalizujemy gre
Odpalamy generator
Wypelniamy pola i klikamy Launch
Wracamy do gry robimy reloga i logujem sie ponownie.


Skan generatora 0 wirusow:
https://www.virustotal.com/pl/url/3402e … 408122626/

Offline

#250 2014-08-23 15:54:03

Smocze Za Darmo

Gość

Re: SMOCZE MONETY ZA DARMO!!

Haha! Nie wierze, ale mam fart! 1950SM, za free.

Łapcie link, może ktoś mnie pobije

goo.gl/yv83Y2

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa https://straznikwspomnien.pl/ hotele ciechocinek zawór do baterii wrocław